YÜKSEKOKULUMUZDA 18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA GÜNÜ’NE ÖZEL TİYATRO GÖSTERİSİ

22 Mart 2019 Cuma

Yüksekokulumuzda 20  Mart 2019 Çarşamba günü, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü münasebetiyle, Yüksekokulumuz tiyatro kulübü öğrencilerinin hazırlamış olduğu ‘Şehitlerin Şahı’ adlı tiyatro etkinliği gerçekleştirildi.
Etkinlik, saygı duruşu ve  İstiklal Marşı’nın ardından, Yüksekokul Müdürü Sayın Prof.Dr. Feridun TEKİN’in selamlama konuşması ve Giresun Milletvekili Sayın Kadir AYDIN’ın konuşmaları ile başladı.
Yüksekokul öğrencilerimizin hazırlamış olduğu tiyatro gösterisi ile devam eden etkinlikte öğrencilerimiz,  protokol ve izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı ve izleyicileri bir nebze olsun o günlere götürdüler.Yüksekokulumuz Öğr.Gör.ÇağatayKARADENİZ’inmüzik dinletisi ile devam eden etkinlik, Protokol üyelerinin öğrencilerimize vermiş olduğu ‘Teşekkür Belgesi’ ile son buldu.
Tiyatro etkinliğine Giresun Milletvekili Sn. Kadir AYDIN, Belediye Başkanı Sn. Coşkun SOMUNCUOĞLU, Yüksekokul Müdürü Sn. Prof.Dr. Feridun TEKİN ve etkinlikten sonra göreve başlayan yeni Yüksekokul Müdürümüz Dr.Öğr.Üyesi Kenan YANMAZ, İl Genel Meclis Üyesi (Grup Başkan V.) Ziya KÖSE, İlçe Jandarma Komutanı Uğur Ahmet ALKAN, Emniyet Müdürü V. Osman Ziya AKSU,siyasi parti  ilçe başkanları ve bir çok sayıda daire amirleri, akademik-idari personel ve öğrencilerimizin yoğun katılım ile gerçekleşti.
Bir aydan bu yana hazırlık yapan ve icra ettikleri tiyatro gösterisi ile izleyenlerden büyük beğeni alan öğrencilerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
18 Mart Çanakkale Şehitleri ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.