Buradasınız :
Türkçe
English
Salı, 19.06.2018
25.05.17 | 10:40 | Zaman: 1 Yıl

YÜKSEKOKULUMUZDA KARİYER VE FARKINDALIK EĞİTİMİ

 

Yüksekokulumuz öğrencilerine yönelik “Kariyer ve Farkındalık Eğitimi” konulu konferans verildi.
 “Hayatı dolu, doğru ve dürüst yaşayın”
Sohbet havası içerisinde geçen konferansa, konuşmacı olarak katılan Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bünyamin Çetinkaya, öğrencilere çok çalışmalarını, hayatı dolu ve dürüst yaşamalarını tavsiye etti.
Kendi yaşadıkları zorluklardan da kesitler veren Çetinkaya, “Sonuna kadar mücadele etmeden kader deyip boş vermeyin. Küçük zorluklar karşısında fesh etmeyin. Çalışmadan asla başarıya ulaşılmaz. Kendinize güvenin, Her iş bizi bekliyor. Hedefinizi belirleyin planınızı yapın ve hedefe ulaşmak için önünüze gelen zorluklardan asla yılmayın. Eğitimin sonu yoktur. Sürekli kendimizi geliştirmeliyiz. Attığınız adım, sarf ettiğiniz çaba kadar varsınız. Hayallerinizi asla ertelemeyin. Hayatı dolu dolu yaşayın, doğru ve dürüst yaşayın” dedi. 
Konferansın sonunda Yrd. Doç. Dr. Bünyamin Çetinkaya’ya çiçek takdim eden yüksekokul müdiremiz Sayın Doç. Dr. Aysun Türkmen, “Sayın Bünyamin Çetinkaya Hocamıza ve siz değerli öğrencilerime teşekkür ediyorum. Gelecek yıl bu tür etkinliklerimizi daha planlı ve daha sık olarak gerçekleştireceğiz” dedi. 
Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bünyamin Çetinkaya konferans sonunda öğrencilerin aldıkları kitaplarını imzaladı. 
Konferansa yüksekokul müdiremiz Sayın Doç. Dr. Aysun Türkmen’in yanı sıra müdür yardımcılarımız, Eynesil Milli Eğitim Müdürü İsmail Hakkı Güven ve okulumuzun akademik kadrosu ile ilçedeki okullarda görev yapan rehber öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

myo__2_.jpg

myo__3_.jpg