Buradasınız :
Türkçe
English
Cumartesi, 19.01.2019
02.11.16 | 15:10 | Zaman: 2 Yıl

Merhum Kamil Nalbant’ı Anma Programı

 

Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu binasının yapımını sağlayan hayırsever iş adamı Kamil NALBANT’ ın 22 Ekim 2016 tarihinde vefat etmiş olması nedeni ile Eynesil ÇPAL konferans salonunda 31 Ekim 2016 Pazartesi günü Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa CİN, Eynesil Kaymakamı Yılmaz KURT, Belediye Başkanı Coşkun SOMUNCUOĞLU, Yüksekokul Müdiresi Doç.Dr. Aysun TÜRKMEN, Ilçe protokolü ve Yüksekokul öğrencilerinin katılımı ile anma programı düzenlendi.

Programda merhum Kamil NALBANT’ ın arkadaşlarının konuşmaları ve sokak ropörtajlarına yer verilirken, Yüksekokul Müdüresi Doç.Dr. Aysun TÜRKMEN “ Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atandığım günden bu yana Kamil beyle tanışmak istedim fakat kendisine ulaşmamız bir türlü mümkün olmadı. Sonradan öğrendik ki çok hasta ve tedavi görüyormuş. Kendisini burada ağırlamaktan ve öğrencilerimizin Kamil NALBANT’ ı  kendi ağzından dinlemelerini çok arzu etmiştim” dedi. Konuşmasına “İnsanlar doğar, büyür ve ölürler. Önemli olan geride bıraktıkları ve yaptıkları hayırlardır. Kamil NALBANT Beyefendi de bunu başaran nadir insanlardan biridir. Hem Eynesil için hem Üniversitemiz için büyük katkıda bulunmuş arkasında adını daima yaşatacak bir okul ve bir çok eser bırakmıştır. Kendisine Allah’ tan rahmet diliyoruz.” dedi.

Programın sonunda katılımcılara teşekkür belgesi, merhum Kamil NALBANT’ ın ailesine iletilmek üzere de Doç.Dr. Aysun TÜRKMEN tarafından yeğeni Eşref YANAR’ a plaket verildi.

Etkinliğin bitimini takiben Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Mustafa CİN, tadilatı devam etmekte olan Meslek Yüksekokulumuz binasında incelemelerde bulundu.

basin.JPGbasin_3.JPG

basin_4.JPGbasin_5.JPG

IMG_8765.JPGIMG_8781.JPG

IMG_8788.JPGIMG_8789.JPG